THE GREEK RADIOYET OLDIES FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

THE GREEK RADIOYET OLDIES FORUM

ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ....!
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
ΠΑΤΗΣΤΕ ΓΙΑ LIΚΕ
♥♥♥ ΚΑΝΕ LIKE ! ♥♥♥
RADIOYET! LIVE!
free forum
free forum
Πρόσφατα Θέματα
» Μερικα Μικροφωνα Αντικες απο την Συλογη μου....
VIDEO ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΠΑΡΤΥ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ EmptyΠαρ Δεκ 06, 2013 10:32 am από Chris The Yet!

» Η μικρή μου συλλογή (Sinclair_Jim)
VIDEO ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΠΑΡΤΥ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ EmptyΤετ Απρ 04, 2012 9:29 pm από panosko

» ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΟΛΙΑ!!!!
VIDEO ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΠΑΡΤΥ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ EmptyΣαβ Φεβ 12, 2011 7:42 am από OrtanSIA

» Τι θ' ακούσουμε σήμερα !!!
VIDEO ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΠΑΡΤΥ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ EmptyΤρι Φεβ 01, 2011 10:20 pm από Chris The Yet!

» MAME PROJECT
VIDEO ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΠΑΡΤΥ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ EmptyΣαβ Ιαν 29, 2011 7:46 am από Sinclair_Jim

» ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!! ΔΗΜΗΤΡΗ!!!!!!!!!!!
VIDEO ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΠΑΡΤΥ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ EmptyΤετ Ιαν 12, 2011 5:22 pm από Sinclair_Jim

» VIDEO ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΠΑΡΤΥ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ
VIDEO ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΠΑΡΤΥ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ EmptyΚυρ Ιαν 02, 2011 11:56 am από Chris The Yet!

» Three in a row
VIDEO ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΠΑΡΤΥ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ EmptyΤετ Δεκ 29, 2010 7:37 pm από Sinclair_Jim

» Ρεκορ Μυνηματων στο Radioyet!
VIDEO ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΠΑΡΤΥ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ EmptyΤετ Δεκ 29, 2010 7:34 pm από Sinclair_Jim

» ΜΑΡΑΘΩΝΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ ΣΤΟ RADIOYET!
VIDEO ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΠΑΡΤΥ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ EmptyΠεμ Δεκ 23, 2010 1:11 pm από Chris The Yet!

» ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ...
VIDEO ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΠΑΡΤΥ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ EmptyΚυρ Δεκ 12, 2010 2:35 pm από Chris The Yet!

» Metal Looney 12/12
VIDEO ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΠΑΡΤΥ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ EmptyΚυρ Δεκ 12, 2010 3:23 am από Darth_Cotsos

» η ιστορία της υποδούλωσής σου: οι "ανθρώπινες φάρμες"
VIDEO ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΠΑΡΤΥ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ EmptyΠαρ Δεκ 10, 2010 6:59 am από Chris The Yet!

» Μα ειναι δυνατον παιδια??? Γιατι τοσο μισος και τοση Βια???
VIDEO ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΠΑΡΤΥ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ EmptyΤετ Δεκ 08, 2010 10:43 am από Chris The Yet!

» ΕΚΤΑΚΤΗ ΖΩΝΤΑΝΗ ΕΚΠΟΜΠΗ ΣΤΟ RADIOYET ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ ΤΟΥ ΑΛΕΞΗ...
VIDEO ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΠΑΡΤΥ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ EmptyΔευ Δεκ 06, 2010 11:32 am από Chris The Yet!

VISITORS
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Πλοήγηση
 Πόρταλ
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ

 

 VIDEO ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΠΑΡΤΥ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Chris The Yet!
Admin
Admin
Chris The Yet!


Αριθμός μηνυμάτων : 237
Points : 383
Reputation : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2010
Ηλικία : 63
Τόπος : Γερμανια

VIDEO ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΠΑΡΤΥ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: VIDEO ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΠΑΡΤΥ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ   VIDEO ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΠΑΡΤΥ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ EmptyΚυρ Ιαν 02, 2011 11:56 am

Χαρειτε το Βιντεακι που γυρισα απο το Πρωτοχρονιατικο Παρτυ μας στο Ακροπολις , το Ελληνικο Εστιατοριο στην Γερμανια.. Εγω φυσικα δουλευα με την Καμερα και δεν καταλαβα και πολλα πραγματα απο την αλλαγη του Χρονου... Αλλα δεν πειραζει.... Δοκιμασα την Νεα μου Καμερα και το καινουργιο μου Fly Cam.... Θα το καταλαβετε βλεποντας την περιηγηση στο Ρεστοραν στην αρχη του Βιντεο... Χρονια σας πολλα.... Χρηστος... afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://radioyet.forumgreek.com
 
VIDEO ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΠΑΡΤΥ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ενα Σαβατοβραδο στην Καισαριανη....
» Aρχαία ρομπότ στην Ελλάδα!!!!
» Οπως πάντα στην καθυστέρηση εγώ!!!!!!
» Εφυγε ο αρχοντας του μιουζικαλ στην Ελλαδα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
THE GREEK RADIOYET OLDIES FORUM :: Συλλογές και Χόμπυ... :: Video...η μοντερνη εβδομη Τεχνη...-
Μετάβαση σε: